درباره سایت اربعین استوک

یکی از مهم ترین مشکلات در حوزه تولید محتوا، خصوصا تولید محتوای رسانه ای، دسترسی به آرشیو محتوای خام است تا بتوان با استفاده از این تولیدات خام اقدام به ساخت محصولات رسانه ای متنوع نمود، در صورت دسترسی به محتوای خام نیز با حجم زیادی از اطلاعات روبرو هستیم که امکان جست و جو و انتخاب محتوای مد نظر از میان آن کار دشوار و زمان بری خواهد بود. ما در سایت اربعین استوک این امکان را فراهم کرده ایم تا از یک سو، تولید کنندگان محتوای خام رسانه ای برای ارائه محتوای خود بستری قابل اعتماد و امن را انتخاب و از سوی دیگر مخاطبانی که به دنبال این محتوای خام برای ساخت آثار هنری-رسانه ای هستند با مراجعه به این وب سایت و دسترسی به حجم زیادی از اطلاعات با امکان جست و جو بر اساس تگ و برچسب و همچنین امکان فیلتر گذاری فنی و محتوایی در کوتاه ترین زمان و ساده ترین روش به محتوای مورد نظرشان دست یابند.

درباره ما

About Us

با توجه به نیازهای احساس شده با محوریت گسترش فلسفه و سبک زندگی اربعینی، اقدام به تشکیل مجموعه ای رسانه ای با عنوان کانون فرهنگی تبلیغی “چهلمین روز” (40thDay) نمودیم. این مجموعه با هدف ترویج عقاید و فرهنگ اربعین حسینی، تولید محتوا و ساخت مستند و کلیپ های کوتاه را از سال 1395 آغاز و تا به امروز هر ساله در این زمینه فعالیت مستمر داشته است. شناسایی نقاط استراتژیک اجتماعی و فرهنگی هر پدیده، درک و انتشار آن، منجر به گسترش آن پدیده خواهد شد. اربعین به عنوان یک پدیده اصیل، در عصر حاضر، پاسخگوی نیازهای اساسی بشری و یک نقطه عطف و استراتژیک در جهت ترویج فسلفه و فرهنگ انسانی است. هر انسان آزاده ای، در مواجه با پدیده های اصیل، جذب آن خواهد شد لذا بر ما واجب است، زمینه ای مواجه با این امر را برای دیگر اعضای جامعه انسانی مهیا نماییم. سایت اربعین استوک با هدف پشتیبانی از فعالان در این حوزه، ایجاد و تبدیل به یک آرشیو گسترده از تمامی لحظات، اتفاقات، افراد، مراسمات و اماکن مرتبط با اربعین حسینی شده است.

شما می توانید ما را در معرفی این مراسم عظیم همراهی نمایید.

you can help us with yours idia

محتوای رایگان

امکان استفاده از تصاویر، ویدئو و صوت های رایگان

بیش از 2000 محتوای ویژه در حوزه اربعین

شامل فوتیج، عکس و صوت

ویدیوها و عکس های با کیفیت

بالا ترین کیفیت برا ی فیلم ها و تصاویر موجود در سایت

تنها وب سایت تخصصی فعال در حوزه اربعین 

 

تیم حرفه ای و متخصص در حوزه رسانه

 
Screen Shot 2563 04 27 at 21.23.27

تنها سایت تخصصی فوتیج
در میان وب سایت های ایرانی

بیش از 2000 محصول در حال ثبت و بارگذاری

تندیس اربعین استوک

دارای افتخارات ملی و بین المللی

منتخب و حائز رتبه در جشنواره ها و سوگواره ها در حوزه های  مستند سازی و طراحی وب

همکاری با مجموعه های بین المللی برای تولید آثار فاخر اربعینی

برای بارگذاری و ارائه تولیدات از طریق اربعین استوک همین حالا شروع کنید...

اربعین استوک اولین پلتفرم ارائه دهنده خدمات و محصولات اربعین در ایران که با گردهم‌‌‌آوری منابع انسانی توانمند و برجسته بدنبال خلق بزرگترین سایت جامع اربعینی است.